7 Temmuz 2010 Çarşamba

Fx15 ile Kilo Verme Bölümü

Fx15 içeriğinin kilo verme bölümünde, potansiyel açıdan sağlıklı karbonhidratların, örneğin nişastaların ve meyvelerin çoğunun, bile dikkatle gözlenmesi zorunludur.
Fazla kilolarınızı verdikten sonra, nişasta ve meyve tüketimine yeniden başlayabilirsiniz; yalnızca tükettiğiniz miktarın metabolik dengenizi bozacak ve verdiğiniz kiloları geri almanıza neden olacak kadar çok olmamasına dikkat etmelisiniz. Ancak daha önce kısaca değindiğim rafine yiyecekler sizin için hiç de iyi olmayacaktır -asla!
Fx15 kapsülü, yağ oranı yüksek bir diyeti mi savunuyorum? Bu diyetin sonucuna bakarsanız öyle olmadığını görürsünüz. Bu, yağ oranı yüksek bir diyet değil; eleştirmenlerim bunu kabul etmek zorunda kaldılar; Profesör John Yudkin de bunu kanıtladı. Zayıflama Kapsülü Fx15 uygulayan ortalama bir insan, daha önce uyguladığı “dengeli” diyete oranla çok daha az yağ tüketiyor.
İlk 14 gün boyunca yaşayacaklarınızı yakından gözlemenizi istememin bir nedeni daha var. Bu süre içinde kilo vermeye karşı metabolik direncinizin derecesini ölçebilirsiniz.
Bütün okuyucularıma şunu söylemek istiyorum: Sizin de, bu diyeti sizden önce uygulayan milyonlarca kişi gibi keyif almanızı istiyorum. Kendi kendinizi şaşırtmanızı istiyorum. Bunu başaramayacağınızı düşünmeyin. Daha önce başaran öyle çok kişi oldu ki.
Fx15, etkisi ve doğruluğu kanıtlanmış bir gıda takviyesidir. Geliştirildi, içinde elemeler yapıldı, ama bu arada milyonlarca insanın kilo vermesini sağlayan özelliklerini de korudu. Bu diyet zaman testini geçti. Yerini aldığı düşük yağ diyeti ise tarih kitaplarında yerini başarısız bir deneyim olarak alacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder